•     Tel. 0270 - 168 80

Mail. contact@frogsanddogs.se

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss via nedanstående uppgifter. Det går också bra att använda kontaktformuläret om du har frågor kring webbshopen eller de artiklar vi säljer. 

 

Frogs & Dogs AB

Växelgatan 15

826 40 Söderhamn

Tel: +46 (0)270 168 80 

E-post: kontakt@frogsanddogs.se

Organisationsnummer: 556750-2553

 

Försäljningschef Sverige

Magnus Hagvall

Kontakt

+46 (0)70-600 68 80

magnus.hagvall@frogsanddogs.se

Försäljning

Ulf Lagerholm

Kontakt

+46 (0)70-246 59 27

ulf.lagerholm@frogsanddogs.se

Försäljning Norge

Kjell Arve Jensen

Kontakt

+47 481 18 878

kjajens@getmail.no

Försäljning Danmark

Pål Ramberg

Kontakt

+45 401 900 79

ramberg@grp.dk

 

 

 

Order/Distribution (öppet 07:00 - 16:00)

Joar Hansson

Växelgatan 15, 826 40 Söderhamn
+46 (0)270 168 80/+46 (0)72-558 68 38
order@frogsanddogs.se

Administration

Frogs & Dogs AB

Kontakt
Box 71, 135 22 Tyresö
kontakt@frogsanddogs.se

Ekonomi

Frogs & Dogs AB

Kontakt
Box 71, 135 22 Tyresö
invoice@frogsanddogs.se

Lager

Frogs & Dogs AB

Växelgatan 15, 826 40 Söderhamn
+46 (0)270 168 80/+46 (0)72-558 68 38
joar.hansson@frogsanddogs.se

 

 



Produkter
Varumärken

Handla

Information